Cukrovka a Parkinsonova choroba

Moderátor: admin

Odpovědět
jirkatlustice1256
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23. úno 2015 23:56:02

Cukrovka a Parkinsonova choroba

Příspěvek od jirkatlustice1256 »

Dobrý den, dnes jsem se doslechl o skvělých výsledcích při použití MMS a proto bych rád věděl, zda má někdo zkušenosti s léčbou cukrovky (při používání inzulinu) a jak je to při léčbě Parkinsonovy choroby. Diabetes mám já a Parkinsonovy choroby můj otec. Děkuji za odpovědi. Jirka
fridriskamonika
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. srp 2015 12:51:42

Re: Cukrovka a Parkinsonova choroba

Příspěvek od fridriskamonika »

Dobrý den, taky by mně zajímalo jestli se někomu podařilo vyléčit cukrovku. Trpí na ní moje mamka a chtěla bych ji nějak pomoct, tak hledám informace a zkušenosti. Snad mi někdo tady z vás odpoví. Děkuji Monika
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Cukrovka a Parkinsonova choroba

Příspěvek od čika »

fridriskamonika píše:Dobrý den, taky by mně zajímalo jestli se někomu podařilo vyléčit cukrovku. Trpí na ní moje mamka a chtěla bych ji nějak pomoct, tak hledám informace a zkušenosti. Snad mi někdo tady z vás odpoví. Děkuji Monika

Já mám známou co má cukrovku a podařilo se ji výrazně zlepšit stav. Říkala, že brala CDS2, dělala koupele MMS a prošla očistnou kůrou + odparazitování ( ještě není úplně dokončeno) , doplnění minerálů a vitamínů a odkovení organismu. Ze začátku ji to přišlo strašně složité a teď tím žije. Baví ji to a zlepšil se ji spánek, zažívání, celkově více energie a je spokojená.
fridriskamonika
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. srp 2015 12:51:42

Re: Cukrovka a Parkinsonova choroba

Příspěvek od fridriskamonika »

čika píše:
fridriskamonika píše:Dobrý den, taky by mně zajímalo jestli se někomu podařilo vyléčit cukrovku. Trpí na ní moje mamka a chtěla bych ji nějak pomoct, tak hledám informace a zkušenosti. Snad mi někdo tady z vás odpoví. Děkuji Monika

Já mám známou co má cukrovku a podařilo se ji výrazně zlepšit stav. Říkala, že brala CDS2, dělala koupele MMS a prošla očistnou kůrou + odparazitování ( ještě není úplně dokončeno) , doplnění minerálů a vitamínů a odkovení organismu. Ze začátku ji to přišlo strašně složité a teď tím žije. Baví ji to a zlepšil se ji spánek, zažívání, celkově více energie a je spokojená.


Díky čiko, ale maminka nevěří na parazity. Možná bych ji ani nedonutila pít CDS2. Nějak bych chtěla pomoci a tak hledám informace. Asi bych to měla nechat na doktorech. Asi je to běh na dlouhou trať :(
AndrejVilka
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. zář 2017 17:54:08

Re: Cukrovka a Parkinsonova choroba

Příspěvek od AndrejVilka »

No, ono to někdy s našimi bližními není lehké.
Odpovědět

Zpět na „Cukrovka“