Vaginalni mykoza v tehotenstvi

Moderátor: admin

Odpovědět
Petrach
Příspěvky: 1
Registrován: úte 09. kvě 2017 9:16:39

Vaginalni mykoza v tehotenstvi

Příspěvek od Petrach »

Zdravim, jsem v sedmem mesici tehotenstvi a od 3. Mesice bojuji s neustale se vracejici vaginalni mykozou. Gynekolog mi oznamil, ze je to velice bezne a v tehotenstvi ne snadne se ji zbavit i kvuli zmene hormonalniho prostredi atd. Ale s tim se nesmirim, jelikoz me velice obtezuje a psychicky uz to take mene zvladam. Nehlede na to, ze muj intimni zivot musel jit take uplne bokem. Co me trap nejvice je fakt, ze pokud se ji nezbavim, bude pro me tezke rodit prirozene z duvodu nakazy miminka :( Nezabraly mi ani tablety na zavadeni od gynekologa, vzdy se mykoza vratila. Neda se v tehotenstvi take nic polykat, kvuli naruseni plodu. Nejsem si jista, jak je na tom MMS a jeho uzivani v tehotnstvi, proto si necham rada poradit. S MMS zkusenosti mam, kandidou jsem drive trpela, ale upravou jidelncku a kapkami jsem se ji na delsi eobu zbavila. Az ted v tehotenstvi se vratila zpet, je to zrejme tim, ze jsem take povolila v diete a cukrech, ale je to obtizne v tehotenstvi se vyhnout tolika vecem :( Nicmene, je mozne MMS na mykozu uzivat vnitrne i v tehotenstvi nebo pouze ve forme koupeli? Co prosim doporucite? Predem moc dekuji za cenne rady.
Odpovědět

Zpět na „Candidóza (přemnožení kvasinek)“