Stafylokoková infekce - pooperační píštel

Moderátor: admin

Odpovědět
pito
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27. čer 2014 0:07:32

Stafylokoková infekce - pooperační píštel

Příspěvek od pito »

Asi dva měsíce jsem měl problém s chronickou stafylokokovou infekcí (Staphylococcus aureus, také zlatý stafylokok, MRSA). Na chirurgii v nemocnici i u soukromého chirurga se mi v tom 3x vrtali ale nic nepomohlo. Po chirurgickém odstranění kusu nehtového lůžka (zarůstající nehet) loni o prázdninách, jsem neměl žádné problémy, ale zcela nečekaně se mi to místo zanítilo po 6 měsících. Vypadalo to takhle, na vrchu je jen malá dírka (asi jako pro jehlu) z které jsem stále vymačkávával trochu hnisu, ale jde do toho strčit peán až na kost a roztáhnout to, je tam tedy dutina. Místo je klidné, aplikoval jsem stále pastu ze semínka pískavice která z toho ten hnis tahá a zabraňuje uzavření toho píštěle, protože jinak se na tom vytvoří strup, uzavře se to a celé se to zanítí. Cca 2 měsíce se to nehojilo, pokud by se infeklce rozšířila do kosti hrozí i uříznutí palce u nohy.

Stěr mi soukromý chirurg odmítl provést s tím, že v tom bude stejně Stafylokokok, ale v nemocnici ho konečně po dlouhé době provedli a našli mi ve hnisu 3 druhy baktérií a jednou z nich je právě Staphylococcus aureus. Nabízeli antibiotika (bere se 2x denně po dobu 14 dní) což jsem prozatím odmítl s tím že nejdříve vyzkouším MMS, jelikož tato bakterie je odolná-rezistentní vůči antibiotikům.

Aplikoval jsem i následující postup, který nezabral:
Prováděl jsem koupel nohou s 35 kapkami MMS1 a lžičkou DMSO, vnitřně ho neberu. Mělo to ten efekt, že se mi přestali potit nohy a mám na nich kůžičku jako miminko. Každodenní koupele mi pak ale velice vysušili kůži, takže jsem s tím přestal.
Taky mám plíseň mezi prsty i pod nehtem na což by měl tento postup zabrat. Konstatuji, že plíseň mezi prsty opravdu zmizela, ale po několika měsících se zase vrátila, je to zřejmě hlavně vnitřní problém a mělo by se MMS brát i vnitřně.


Četl jsem o tom v knížce od J.Humbla - MMS Převrat v Léčení Nemocí, kde se takové a horší stafylokokové infekce prý uspěšně léčí tímto postupem:
Namíchejte (aktivujte) 12 kapek MMS do sklenice. Nečekejte 20 sekund, ale ihned po namíchání přiložte sklenici na postižené místo tak, aby plyn (oxid chloričitý který se uvolňuje z MMS) nemohl unikat. Pozor - roztok se nesmí dostat do kontaktu s pokožkou. Aplikuje se max. 5 minut.

Aplikuji tedy tento postup. Ověřil jsem si, že jedna takováto aplikace mi nepomohla. Je pravda, že to vydrželo přes týden, kdy to bylo dobré, ale potom se to opět zanítilo. Po aplikaci plynného oxidu chloričitého ještě nějaký hnis samovolně vytekl, což je zajímavé, protože jsem ho předtím několikrát pořádně vymačkával. Takže jsem postupoval tímto způsobem cca 10 dní, nejdříve každodenně a poté obden, uďál se mi na tom zase stroupek, ale od té doby to nehnisalo. Takže vyléčeno! (Je to již několik měsíců a stále dobré)

Je zajímavé, že zdravá kůže v oblasti stytu s výpary změní barvu do růžova a nezmizí to, až tak po 10 dnech se to odloupne, jako odumřelá kůže.
Naposledy upravil(a) pito dne stř 19. lis 2014 5:34:57, celkem upraveno 5 x.
Odpovědět

Zpět na „Stafylokoková infekce“