Oči

Moderátor: admin

Odpovědět
Berunka
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. lis 2013 13:20:22

Oči

Příspěvek od Berunka »

Dobrý den,
jsem tři měsíce po laserové operaci očí a mám pořád potíže, ráno mám oči opuchlé a pořád řežou, jako žiletky.
Nevím si již rady, podle paní doktorky mám vše zahojené, jen mám být trpělivý, než dojde k obnově slzného filmu.
Bolest je opravdu ubíjející a nedá se s tímto žít, jsem již zoufalý. Nevím, zda tento zákrok byl pro mne vhodný, ale už se to nedá vrátit.
Myslíte, že by byl vhodný i tento typ léčby? Přečetl jsem si Vaši knihu a tak se o toto zajímám.
Petr
Děkuji
(vera.gerhatova@seznam.cz)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Oči

Příspěvek od Batles »

:P Jakou knihu a čí knihu :?:
Stálo by za to použít kapky do očí s dvacetiprocentním DMSO.
Osobně je používá moje žena a je velmi spokojená. Má vyměněnou oční čočku.....
Batles
tigra6661
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. úno 2014 3:31:53

Re: Oči

Příspěvek od tigra6661 »

Dobrý den, trpím na syndrom suchého oka po zánětu spojivek ale mám více onemocnění, zajímalo by mě jak se dá užít mms pro suché oči, schází mě lipidová a slzná složka slzného filmu, nyní beru cyklosporinové kapky. Potřebovala bych se spojit s někým kdo má s tímto onemocněním v aplikaci mms zkušenosti, díky za radu
Katka35
Příspěvky: 6
Registrován: pát 31. črc 2015 12:29:56

Re: Oči

Příspěvek od Katka35 »

Zdravím, já mám na levém oku cylindr a dioptrii 1,5 na pravém 0,5. Je zde nějaká možnost nápravy nebo zlepšení když budu brát CDS2 nebo DMSO ?
kasparudo
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:16:22

Re: Oči

Příspěvek od kasparudo »

Katka35 píše:Zdravím, já mám na levém oku cylindr a dioptrii 1,5 na pravém 0,5. Je zde nějaká možnost nápravy nebo zlepšení když budu brát CDS2 nebo DMSO ?

Ahoj, cylindr ani nevím co je, ale na tu dioptrii mi to pomohlo. Kapal jsem si do očí CDS2 a DMSO. CDS2 jsem naředil na sílu 50 ppm, ale destilovanu vodou. Kohoutková není vhodná. A na každé 10ml roztoku kápnu 2 kapky DMSO. Tim jsem začínal a později přidával na koncentraci.
Odpovědět

Zpět na „Oči - problémy a nemoce“