MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
zuzulik
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04. zář 2014 3:49:42

MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od zuzulik »

Dobry den, na toto forum chodim pravidelne, no az teraz som sa registrovala. :) Zaujima ma vas nazor, najlepsie nazor odbornika napriklad chemika. Mam konretne na mysli MMS kvapky.

V poslednej dobe mi vrta hlavou jedna vec. Ked sa v obchode (kamennom, internetovom) predava nejaky liek alebo chemicka latka,
musi byt presne laboratorne vyrobena a otestovana a to velmi prisne. No a moja otazka znie. Tie kvapky sa v podstate miesaju doma tak,ze aktivujete chloritan sodny s kyselinou citronovou. AVSAK, ked tieto kvapky kvapkate do pohara, ono to na prvy pohlad moze vyzerat, ze tie kvapky su rovnake, ale keby ste si ich nejak ' odvazili' ci premerali v laboratoriu, asi by ste zistili, ze kazda kvapka je ina.... Tak ako potom moze byt koncentracia tychto kvapiek dokopy bezpecna a ucinna? Niekedy sa mi stava, ze ked kvapkam do pohara, kvapka sa nafukne vzduchom a nakoniec mi z flasticky odkvapne len akoby ' polokvapka'..... To potom musim dat prec a zacat znovu so suchym poharom....... :? Alebo sa kvapka smyka smerom dolu po pohari takze polovica z nej zostane na bokoch kym sa dostane na dno pohara..... tiez idem od zaciatku. ...No a takisto napriklad ked si sama zarabam kyselinu citronovu (prasok) s vodou, napriklad v pomere 50:50, ako viem ci som nahodou nepridala o trosicu viac vody ako som mala kedze nemam labor.vahu a tym som uplne znehodnotila uccinost celej flasticky tejto latky?

Tak napriklad, povedzme, ze chloritan sodny jedna kvapka je 100 jednotiek, a kyselina citronova 50% je 100 jednotiek.... cize do pohara kvapnem 3 kvapky chloritanu, cize 300 jednotiek a 3 kvapky kyseliny cize 300 jednotiek... bezpecna koncentracia 600 jednotiek! Lenze jedna z tych kvapiek kyseliny citronovej bola mensia co sme si nevsimli volnym okom, takze to znamena ze koncentracia sa nam zmenila na 300:290, to znamena ze v nej mame 10 jednotiek cisteho chloritanu sodneho ktory nema byt s cim aktivovany kedze ta jedna kvapka kyseliny bola o nieco mensia - o 10 jednotiek?!

Ja tymto absolutne nechcem tieto kvapky kritizovat, prave naopak uz som ich skusala lebo tomu verim..... Ale som detailistka a nerada by som do svojho tela dobrovolne liala nieco co mi moze casom ublizit. Okrem toho chcem mat na buduci rok babo a chcem aby bolo zdrave. No ale mam urcite zdravotne problemy ktore musim vyriesit :-(...... najde sa nejaky chemik kto mi toto nejak polopatisticy vysvetli? Inak som dost prekvapena, ze takuto temu som nikdy nikde na ziadnom fore nevidela.....

Dalsia vec je ta, ze nechapem, ako sa tie pripravky (chloritan aj kyselina) mozu predavat v plastovych nadobach (nie vsetky ale niekde som to videla)... nemoze sa ten plast casom nejak 'rozpustat' a dostat nechtiac do tela? :?

dakujem vopred za vsetky odpovede
Zuzana :)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od Batles »

Zravím Vás,
zde odborníka nehledejte, chemici a doktoři sem určitě nechodí :D
Všechny odpovědi včetně chemických reakcí a vzorců najdete v knize, která vyšla v červenci tohoto roku: Nejnovější poznatky kolem MMS/CDS/CDS2/CDH - Převrat v léčení nemocí 2 - 2014. Můžete si ji koupit na http://www.skchem.sk a další zajímavá knižka je http://www.vylecse.cz/knihy/148-mms-zku ... nizka.html
Pokud chcete mít jistotu při výrobě MMS1, kolik ppm CLO2 má vámi vyrobená dávka, tak není nic jednoduššího, než si koupit Testovacie pásiky pre CLO2 50ks tamtéž.
Mimochodem aktivovat chloritan sodný kyselinou citronovou je hodně zastaralý způsob. Jako aktivátor se používá kyselina chlorovodíková HCL 4%. Mají ji taky na http://www.vylecse.cz/166-kyselina-chlo ... hcl-4.html je balená ve skle
Co se týče obalové techniky, tak to se musíte ptát dodavatelů, nikoli zde. Pro skladování chemikálií platí přísné předpisy, takže nám stejně nezbývá nic jiného, než věřit v zodpovědnost prodejců. Jinak souhlasím s tím, že sklo je sklo.
Mějte se hezky,
Batles
ingrid
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. dub 2016 14:19:29

Re: MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od ingrid »

Dobrý den,
cca půl roku užívám MMS1, kupuji na czchem.cz.
Po koupi druhé várky jsem si odlila do skleniček
s kapátkem, dvě jsem si vzala do práce, dvě nechala
doma, ať to netahám po taškách. Po namíchání v práci OK,
po namíchání doma kyselé. Vylila jsem, nalila znovu, opět kyselé.
Čím to může být a je to problém? Děkuji za odpověď.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od Batles »

ingrid píše:Dobrý den,
cca půl roku užívám MMS1, kupuji na czchem.cz.
Po koupi druhé várky jsem si odlila do skleniček
s kapátkem, dvě jsem si vzala do práce, dvě nechala
doma, ať to netahám po taškách. Po namíchání v práci OK,
po namíchání doma kyselé. Vylila jsem, nalila znovu, opět kyselé.
Čím to může být a je to problém? Děkuji za odpověď.

Pokud mají kyseliny z obou várek stejnou koncentraci (v procentech), tak je to divné.....
Namíchanou dávku k vypití můžete změřit pH nejlépe kapesním pH metrem, nebo ph papírkami a máte jistotu.
ingrid
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. dub 2016 14:19:29

Re: MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od ingrid »

tak jsem si pro jistotu koupila vše nové na MMS1, užila jsem 2x a v pořádku,
po třetí opět kyselejší, kapátka stejná, vše stejné, tak už tomu nerozumím,
je možné, že když bude kapka HCL větší, bude výsledek kyselejší?, mám mít strach
to kyselejší užívat?, nebo jsem už blázen z toho všeho :cry:
děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od Batles »

ingrid píše:tak jsem si pro jistotu koupila vše nové na MMS1, užila jsem 2x a v pořádku,
po třetí opět kyselejší, kapátka stejná, vše stejné, tak už tomu nerozumím,
je možné, že když bude kapka HCL větší, bude výsledek kyselejší?, mám mít strach
to kyselejší užívat?, nebo jsem už blázen z toho všeho :cry:
děkuji

Aby jste nebyla blázen z toho všeho, poslechněte moji radu a změřte pH :D A máte to hned jasné. V každém případě MMS1 kyselé je - okolo pH 4,5
Chuťové pohárky mění během dne svoji vnímavost. Co je ráno v pořádku, může být odpoledne jiné i při stejných dávkách......
Hezký den,
Batles
ingrid
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. dub 2016 14:19:29

Re: MMS kvapky a ich bezpecnost, prosim nazor

Příspěvek od ingrid »

pane Batlesi, poslechnu a zatím moc děkuji, krásný den, I.
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“