Pleseň na nohách a prstoch

Moderátor: admin

Odpovědět
airport
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:14:09

Pleseň na nohách a prstoch

Příspěvek od airport »

Zdravím. Asi pred 12. rokmi som mal veľký problém s plesňou na nohách (medzi prstami na nohách). Skúšal som púdre, mastičky, olejčeky a tekuté prípravky. Nepomáhalo nič. Vtedy bolo dostať v lekárni roztok niečoho v alkohole pod názvom Mykodecidin. Aplikovalo sa to po umytí nôh. Nepomohlo ani to. Pleseň sa stále vrátila. Nakoniec som v lekárni kúpil Peroxid vodíka a po umytí čistou vodou bez mydla a osušení nôh som to polial peroxidom a nechal volne uschnúť. Potom som to potrel Mykodecidinom. Prvé dni to štípalo po Mykodecidine ako 100 čertov, ale potom už nie. Do týždňa som mal od plesne pokoj a mám ho až do teraz. Ak sa sprchuješ tam, kde sprchu používa veľa ľudí, pleseň sa určite vráti. Ak sa sprchuješ doma, MMS1 použi na dezinfekciu sprchy (vane) a podložky pod nohy. V súčasnosti budú v lekárni iné prípravky proti plesni na nohách, ale základ je v umývaní čistou vodou bez mydla a použití Peroxydu vodíka. Prípravky proti plesni to doliečia.
Želám príjemný večer.
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: Pleseň na nohách a prstoch

Příspěvek od Sandokan »

airport píše:Ak sa sprchuješ tam, kde sprchu používa veľa ľudí, pleseň sa určite vráti.

A není to náhoudou tím, že se více lidí utírá do stejného ručníku?

Ty plísně můžou být i uvnitř těla s tím, že se dostávají napovrch. Určitě bych MMS zkusil na plísně i vnitřně, samozřejmě podle návodu.
helik
Příspěvky: 4
Registrován: pát 31. črc 2015 9:11:11

Re: Pleseň na nohách a prstoch

Příspěvek od helik »

Já zkušenosti s plísní mám a nejen na nohou , ale na celém těle. Koupele v MMS jsou neskutečně účinné. Pila jsem i CDS2 od 50-100 ppm. Je to proto, že ty plísně máme všude i v těle nejen na těle. Takže já se jich zbavila poměrně jednoduše a rychle. Dnes bych k tomu přidala i postřiky a DMSO .
Odpovědět

Zpět na „Plísně“