Plísně na nohou

Moderátor: admin

FileAssasin
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 17:59:41

Plísně na nohou

Příspěvek od FileAssasin »

Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s MMS a plísněmi na nohách? Jaké byste doporučili dávkování? Zkoušel jste někdo tu hlínu, co popisule Jim Humble? Nevíte, kde by se dala sehnat?
Předem děkuji
peter
Příspěvky: 3
Registrován: pát 06. kvě 2011 6:22:34

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od peter »

ahoj

tá hlina sa volá Bentonit

peter
peter
Příspěvky: 3
Registrován: pát 06. kvě 2011 6:22:34

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od peter »

ahoj ta hlina sa vola bentonit Asztecka hlina http://www.vylecse.cz/149-bentonit-azte ... 20019.html
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od Sandokan »

FileAssasin píše:Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s MMS a plísněmi na nohách? Jaké byste doporučili dávkování? Zkoušel jste někdo tu hlínu, co popisule Jim Humble? Nevíte, kde by se dala sehnat?
Předem děkuji

Hlína netřeba, MMS1 koupel v lavóru je na plísně super! Dávám 1 polévkovou lžíci 25% chloritanu sodného a 3 polévkové lžíce 10% kyseliny citronové (nebo aktivuji půlkou lžíce 3,5% kyseliny chlorovodíkové) na lavor s horkou vodou, samozřejmě zaktivuji před dolitím vody. Někdo si dává jen naředěný chloritan - a bez problémů - ale to jsem nezkoušel a zkoušet nebudu, když s tímto mám dobré zkušenosti.

U plísně na nohou je dobré mít ostříhané nehty na minimum co to jde a kvalitní obuv, nejlépe koženou - nejdůležitější je ta část boty, po které se chodí. Taktéž vlastní zkušenost ;)
Pišulka
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. říj 2012 21:48:00

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od Pišulka »

No tak to je super :o
Tomáš Najídlo
Příspěvky: 12
Registrován: pon 11. úno 2013 18:09:55

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od Tomáš Najídlo »

sadlos
Příspěvky: 3
Registrován: stř 30. led 2013 9:49:53

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od sadlos »

Ta léčba pomocí MMS je dobrá, to je fakt jedna radost. Ať žije přírodní léčba.
pitrs
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18. dub 2015 23:25:29

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od pitrs »

Já aktivuji chloritan sodný, hydrogen síranem sodným, roztok33%.Na pití to má mnohem snesitelnější chuť.K lavoru jsem si musel dát větrák,protože jsem měl přeplynováno,ale na škodu to nebylo aspoň mně to při tom protáhlo pořádně dutiny.Dělám si CDS a dost mně překvapila ta informace o možné neutralizaci v žaludku a ztrátě jeho účinku.Jak často provádíte koupele nohou?Díky za poučení a doufám i odpověď.
jurdamartin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:15:16

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od jurdamartin »

pitrs píše:Já aktivuji chloritan sodný, hydrogen síranem sodným, roztok33%.Na pití to má mnohem snesitelnější chuť.K lavoru jsem si musel dát větrák,protože jsem měl přeplynováno,ale na škodu to nebylo aspoň mně to při tom protáhlo pořádně dutiny.Dělám si CDS a dost mně překvapila ta informace o možné neutralizaci v žaludku a ztrátě jeho účinku.Jak často provádíte koupele nohou?Díky za poučení a doufám i odpověď.

Kolik aktivovaných kapek si dáváte do lavoru ? Předpokládám, že je to na plíseň na nohy ?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od čika »

Do lavoru na nohy bych dala 10-15 aktivovaných kapek. Vody tak, aby to pokrylo chodidla min. pod kotník. Raději si otevřete okno ať může vzduch proudit.
Odpovědět

Zpět na „Plísně“